Hakkımızda 2017-06-23T11:38:52+00:00

Hakkımızda

Genç ve dinamik kadrosuyla Ankara’da faaliyet gösteren Arche Dizayn, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş. bünyesinde VitrA- ARTEMA- Villeroy & Boch gibi dünya markalarına ait banyo, seramik, armatür ve mutfak ürün gruplarının tüm çeşitlerini satışa sunuyor. Franke, Dominox ve Faber markalı ankastre cihazlarla mutfakları teknoloji ve estetikle buluşturuyor.

Hem yurt içinde hem de yurt dışında projeli işler ve toptan satış konusunda tecrübeye sahip olan Arche Dizayn, müşterilerine en doğru ürün ve en doğru fiyat prensibinde perakendenin yanı sıra şantiyelerde de hizmet veriyor.

Mağazada satışa sunulan ürünlerin, geniş bir çeşitlilikle teşhir ediliyor olmasının yanı sıra, tecrübeli mimarlarıyla üç boyutlu projelendirme hizmeti veriyor.

VİZYONUMUZ

Kurumsal bir kimlik çerçevesinde yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren, müşteri odaklı ürün ve hizmet kalitesini daha verimli noktalara taşımak için politikalar üreten, pazarlama kanallarını en doğru ve aktif şekilde kullanan, temelini ticari güvenirlilik oluşturan, küresel ekonomiye katmadeğer sağlayan bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Arche Dizayn‘ın ticaret anlayışının temelini güvenilirlik oluşturmaktadır. Ticari itibar, kurumsal politikamızın en önemli unsurudur.

Bunu sağlamak üzere;

  • Müşterilerimizin talep ve ihtyaçlarını doğru anlamak,
  • Mevcut talepleri doğru şekilde yönlendirmek,
  • Verilen hizmet sonrası iş takibini sürdürmek,
  • Çağdaş ticari yöntemler benimseyerek, müşterilerimize optimum fayda sağlamak,
  • Odağımıza sürekli gelişmeleri ve yenilikleri alarak mevcut durumumuzu daha ileriye taşımak,
  • Doğaya ve insana saygı paralelinde yenilenebilir kaynaklara dost bir ticari anlayışla hareket etmek.